Promocje
Opowiadanie o ojcu Pio
Opowiadanie o ojcu Pio
7,20 zł 2,99 zł
szt.
Dzień szczęśliwego dziecka
Dzień szczęśliwego dziecka
7,40 zł 2,99 zł
szt.
Modlitewnik Misji św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Modlitewnik Misji św. Teresy od Dzieciątka Jezus
14,99 zł 4,99 zł
szt.
Zmienił Polskę i Świat
Zmienił Polskę i Świat
13,70 zł 2,99 zł
szt.
Święci Bożego Miłosierdzia - Adoracje
Święci Bożego Miłosierdzia - Adoracje
18,75 zł 4,99 zł
szt.
Moja moc Różaniec
Moja moc Różaniec
23,50 zł 3,99 zł
szt.
Fatima – historia orędzia fatimskiego
Fatima – historia orędzia fatimskiego
13,20 zł 3,99 zł
szt.
Znak na niebie. Objawienie Matki Bożej w Fatimie
Znak na niebie. Objawienie Matki Bożej w Fatimie
19,10 zł 3,99 zł
szt.
Moc Postu
Moc Postu
9,45 zł 2,99 zł
szt.
Radość i Modlitwa
Radość i Modlitwa
8,93 zł 2,99 zł
szt.
Wydaj u nas
Procedura wydawnicza
  1. Wydawnictwo Michalineum (dalej: MICHALINEUM) publikuje książki o tematyce religijnej a także monografie naukowe, których problematyka lokuje się głównie w obszarze zainteresowania dziedziny nauk teologicznych, filozoficznych, społecznych i humanistycznych.
  2. Autor/Redaktor Naukowy pracy zbiorowej zainteresowany opublikowaniem książki w MICHALINEUM przesyła jej pełny zapis w postaci wydruku (format A4, ok. 1800 znaków na stronie, interlinia 1,5) wraz ze streszczeniem (do 3 stron) oraz zapis komputerowy w formacie DOC lub RTF. Zapis komputerowy można przesłać ewentualnie pocztą elektroniczna na adres: wicedyrektor@michalineum.pl
  3. Praca nie spełniająca podstawowych wymogów edytorskich obowiązujących w MICHALINEUM może być zwrócona Autorowi/Redaktorowi Naukowemu wraz z instrukcją jak należy ją przygotować.
  4. Umieszczenie w proponowanej publikacji tekstów oraz materiałów graficznych (fotografii, rysunków, wykresów, tabel) pochodzących z innych dzieł chronionych prawem autorskim jest możliwe tylko w przypadku pozyskania pisemnej zgody właściciela praw autorskich.
  5. Do przesyłki należy dołączyć pismo przewodnie skierowane do Redaktora Naczelnego zawierające propozycję opublikowania swojej pracy w MICHALINEUM wraz z oświadczeniem o zapoznaniu się z obowiązującymi w nim standardami etycznymi oraz z zasadami recenzowania publikacji naukowych. We wspomnianym piśmie Autor/Redaktor Naukowy pracy zbiorowej podaje swoją afiliację naukową oraz dane adresowe, w tym adres e-mail, na który będzie kierowana do niego korespondencja [wzór pisma - tutaj do pobrania]
  6. Po otrzymaniu pracy, o ile odpowiada ona profilowi tematycznemu MICHALINEUM, zostaje ona poddana sprawdzeniu programem antyplagiatowym, a następnie skierowana do recenzji wewnętrznej. Gdy recenzja wewnętrzna jest pozytywna, pracę przekazuje się do właściwej procedury recenzyjnej opisanej w zasadach recenzowania publikacji naukowych (w zakładce standardy etyczne). Recenzja wewnętrzna nie jest udostępniana Autorowi/Redaktorowi Naukowemu.
  7. Po pozytywnym zakończeniu procesu recenzyjnego i przyjęciu książki do publikacji MICHALINEUM zawiera umowę z jej Autorem/Autorami, a w przypadku prac zbiorowych, także z jej Redaktorem Naukowym.
  8. Po zawarciu umowy następuje etap prac redakcyjnych obejmujący opracowanie redakcyjne i korektę językową, skład komputerowy i łamanie tekstu, przygotowanie projektu okładki oraz druk.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl